Komunikujte s lidmi jako doposud a buďte za to odměňováni

Každé Vaše slovo může být společná přidaná hodnota

Změna je v jakýkoliv okamžik Vašeho života na dosah ruky

Sdílejme radost ze společného úspěchu

Nový význam slov „zdraví“ a „úspěch“

Přidejte se, sdílejte, vydělávejte

 

Vzdělávání a osobní rozvoj

Jeden z dalších mýtů je mýtus o vzdělávání se a o vzdělání vůbec. Jak je to vlastně se vzděláváním se, co nás na klasických školách neučí? Proč i lidé s vysokoškolskými diplomy žijí v bídě?? Co to je vzdělaný člověk, jak se takový člověk pozná?? Poznáme ho podle toho, co o sobě říká? Nebo se pozná podle toho kolik má diplomů a různých certifikátů z různých vzdělávacích kurzů?? Já jsem přesvědčen, že se vzděláním  je to trochu jinak, jak si to představuje většina lidí. Nic nemám proti školám a diplomům ze škol, samozřejmě každé školské vzdělání může být dobré, ale takové školní vzdělání může být také velice nebezpečné. Na většině škol učí učitelé, kteří ani sami to, co učí vlastně nedělají a ani nikdy nedělali a to co učí vlastně neumí dělat a někteří by to ani nedělali i kdyby to uměli,  ale ve škole za plat nás to učit chtějí.   A to je problém, proto takto  „vzdělané"  žáky po škole nechce nikdo zaměstnat.   Vzdělaný člověk se tedy nepozná podle toho, jakou školu má, ale podle toho co dělá, co prakticky umí,  jak se v životě chová. Vzdělaný člověk se  pozná podle toho, jak se umí uplatnit na trhu práce, jak se umí uživit, jak umí uživit svoji rodinu. Opravdu  vzdělaný člověk  nemusí stávkovat za vyšší mzdu,  nemusí se bát o budoucnost, vzdělaný člověk,  se uplatní na trhu práce, o vzdělaného člověka je zájem a takového člověka rád každý dobře zaplatí. Vzdělaný člověk si umí pracovní příležitost vytvořit. Vzdělaný člověk je flexibilní a nebojí se využít nabízených příležitostí.

Přidejte se k nám do týmu, váš osobní rozvoj bude zajištěn, díky funkčnímu systému porostete a je úplně jedno odkud přicházíte, je úplně jedno, jaké vzdělání máte a jak jste dnes oceněn. Vzdělávejte se  s námi v tom, o co je dnes zájem a bude zájem i o vás. Budete mít dobrou a smysluplnou práci, kterou vás naučíme dobře dělat. Získáte praxi praxí a již nikdy nebudete mít strach o svou budoucnost, budete mít takovou práci, ze které vás nebude moci nikdy nikdo vyhodit, budete mít díky osobnímu rozvoji takové vzdělání, které vám zajistí uznání a prosperitu. Budete tak vzdělaní a opravdu vzdělaný člověk je svobodný a bohatý.  

Pokud Vám budeme moci cokoliv zodpovědět, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontaktní formulář

VIDEO

BLOG

Blog - nevím, co to je

Vážení čtenáři tohoto příspěvku a vlastně tohoto našeho webu, musím se přiznat, že jsem nikdy vlastní webové stránky nepotřeboval a většinou jsem v businessu prosperoval, věřím totiž v lidi a v to, co všichni dělají a to, že se scházejí a vyprávějí si.

Poraďte se s odborníky

Vždy když jsem se setkal s něčím novým, byl jsem nejistý a někdy i zmatený. Když jsem přemýšlel o koupi nějakého, pro mě neznámého produktu, uvažoval jsem o poradě s odborníkem. Logicky jsem si myslel, že ten kdo se vydává za odborníka a má na to „papír“.